Autóipari képzések

Képzéseink segítenek Önnek, hogy kollégái tudásának folyamatos fejlesztésével a lehető leghatékonyabban és legkevesebb veszteséggel működtesse vállalatát. A jól elsajátított és alkalmazott autóipari technikák hozzájárulnak, hogy megfeleljen a legkülönbözőbb autóipari beszállítói előírásoknak és elvárásoknak.

Képzés kategóriák
Képzés kategóriák
Helyszínek
Helyszínek
menu
view
Portrait,Of,A,Happy,Young,Beautiful,Female,Engineer,Wearing,White

Auditálási ismeretek és technikák gyakorlati képzés
/ ISO 9001 – IATF 16949 – VDA 6.3 szerint

Belső auditorok, beszállító auditorok, független tanúsító auditorok gyakorlati képzése ISO 9001, IATF 16949, és VDA 6.3 szerint a megbízó által biztosított szervezetnél (saját szervezet, beszállító, potenciális beszállító, kihelyezett folyamat…stb), a megbízó által meghatározott időtartamban, és mélységben. Az alábbi tematika abban az esetben hajtható végre az alábbi időtartamban, amennyiben a résztvevők rendelkeznek a vonatkozó szabványkövetelmények és minőségügyi eszközök ismeretével. Amennyiben nem, akkor előtte javasolt elvégezni egy 3 napos minőségügyi eszközök összefoglalása képzést és ISO 9001 esetén egy 2 napos, IATF 16949 esetén egy 3 napos, VDA 6.3 esetén egy 3 napos tréninget, kiegészítve egy 1 napos ISO 19011 képzéssel. Előképzettség nélkül ISO 9001 auditnál 3+2+1 nap, IATF 16949 auditnál 3+3+1 nap, VDA 6.3 auditnál 3+3+1 nap, mindhárom szerinti auditnál 3+3+3+1 nap. A gyakorlati audit során a közös felkészülést követően egy folyamatot vagy folyamatelemet az oktató auditál példaként, majd minden hallgató oktatói felügyelettel auditál egy vagy több folyamatot vagy folyamatelemet. A kiértékelést közösen végzik a hallgatók az oktató irányításával. A tréning felhasználható a képzésen, továbbképzésen túl, kötelező (release, belső, potenciális beszállító, beszállító, rendszer, folyamat vagy termék) auditok, belső (reklamációt elemző, vevői látogatásra, felkészítő) audit végrehajtására.
Businessman,Using,Modern,Tablet,Computer.,Audit,Concept.,Business,Technology,And

IATF 16949 belső és beszállító auditor képzés – gyakorlat

A képzés bemeneti előfeltétele az IATF 16949:2016 és ISO 9001:2015 szabvány ismerete.

A képzés célja: az IATF 16949:2016, ISO 9001:2015 és az ISO 19011:2018 szabvány, gyakorlati alkalmazása az irányítási rendszer auditálására vonatkozóan. A folyamatszemléletű és a kockázatalapú megközelítések segítségével az egyes szervezeti egységek részére meghatározott követelmények teljesülésére vonatkozó kérdéslisták készítése gyakorlati megfontolások alapján. Az oktatás során a teljes auditálási folyamatot áttekintjük az auditprogram kialakításától, az auditterv, nyitó értekezlet, az auditálási technikákon keresztül, záróértekezleten át, egészen az audit intézkedési terv lezárásáig.
114.000 Ft
Időtartam: 2 nap
Engineer,In,A,Factory,Is,Inspecting,A,Metal,Detail,Under

Metallográfiai vizsgáló tréning

Találkozott-e már Ön is valamely fémből készült alkatrész vagy részegység rendeltetésszerű használat mellett anyaghiba vagy anyagfáradás nyomán bekövetkezett törésével, repedésével? Kellett-e valamely vevőjével kellemetlen eszmecserét folytatnia a termék valamely fém részegységének anyagminősége, esetleg az Ön által e tárgyban a vevő felé tett minőségi nyilatkozatok tartalmi nem megfelelősége okán? Okozott-e már Önnek fejfájást eldöntenie, vajon a beszállítója által Önnek átadott anyagvizsgálati adatok, információk köre és tartalma kellően megnyugtató-e ahhoz, hogy bízhasson a beszállított fémből készült elem, ill. alkatrész előírás szerinti teherviselő, rugalmassági és egyéb, a felhasznált fémet, mint magát az anyagot jellemző tényezőinek megfelelőségében? Ha a fenti három kérdésből akárcsak egyre is igennel válaszolt, akkor bizonyosan felmerült már Önben a következő kérdések valamelyike is: – Léteznek-e olyan anyagvizsgálati módszerek, melyekkel kideríthető egy adott fémből készült elem, ill. alkatrész anyagának minőségi előírásoknak való megfelelősége? – Van-e mód egy adott fém alkatrész szerkezetének vizsgálatára mechanikai behatások nélkül, s ha igen, mit tudhatunk meg e vizsgálatokból? – Mit lehet kideríteni roncsolásmentes illetve roncsolásos vizsgálati módszerekkel? – Miként segíthetnek ezek a vizsgálatok az anyagminőség garantálásában, milyen költséggel és időfelhasználással járnak? Háromnapos, elméleti és gyakorlati elemeket egyaránt tartalmazó képzésünk elsősorban a minőségbiztosítás, a beszállítói minőségbiztosítás, a beszerzés és a termékfejlesztés területein dolgozó, anyagvizsgálati ismeretekkel nem rendelkező szakembereknek szól, akik a képzés végére olyan ismeretek birtokába jutnak, melynek segítségével módjuk nyílik a saját minőségbiztosítási folyamataik felülvizsgálatára és azok szükség szerinti kiegészítésére anyagvizsgálati módszerekkel.
Időtartam: 3 nap
Developing programming and coding technologies

ISO/IEC 27001 Light IT üzemeltetőknek – Adat- és információbiztonság gyakorlatiasan

  Gyakorlati ismeretek átadása az adat- és információbiztonság területén az ISO/IEC 27001:2022-es szabvány nézőpontján, kontrolpontjain keresztül. A képzés során gyakorlati példákon, esettanulmányokon keresztül rávilágítunk azokra a tevékenységekre és rendszerelemekre, melyekkel résztevevőink képesek lesznek olyan IT támogatást biztosítani, hogy a rendszerük megfeleljen a kihívásoknak. Meg tudjanak előzni vagy fel tudjanak készülni az esetleges incidensek kezelésére, azok kivizsgálására. A képzés eszközöket és lehetőségeket mutat az üzemeltetők számára, hogy a követelmények között megjelenő kontrolpontoknak meg tudjanak felelni, azokra megfelelő módon reagálni tudjanak. Képesek legyenek támogató, kiszolgáló IT eszközt találni és üzemeltetni az információbiztonság hatékonysága érdekében. A dokumentációs rendszer (nyilvántartások) vezetésére teszünk ajánlásokat, melyből gyorsan és pontosan lehet a vezetők részére válaszokat adni.
60.000 Ft
Időtartam: 1 nap
Analyst,Working,On,Business,Analytics,Dashboard,With,Kpi,,Charts,And

ISO/IEC 27001 Light Vezetőknek – Adat- és információbiztonság gyakorlatiasan

  Gyakorlati ismeretek átadása az adat- és információbiztonság területén az ISO/IEC 27000-es szabványcsalád nézőpontján keresztül. A képzés során gyakorlati példákon, esettanulmányokon keresztül rávilágítunk azokra a tevékenységekre, melyek fontosak a cégvezetők, IT vezetők számára ahhoz, hogy a szervezet adatait és információit biztonságban tudják tartani. Meg tudják előzni vagy fel tudjanak készülni esetleges incidensek kezelésére. A képzés irányokat mutat a vezetők számára, hogy milyen támogatást kell biztosítani az IT üzemeltetőknek, az elvárások és kihívások mélységétől függően.   Kapcsolódó képzés, haladó szint: kepzes.iws.hu/kepzes/iso-iec-27001-light-adat-es-informaciobiztonsag-gyakorlatiasan-it-uzemeltetoknek/  
60.000 Ft
Időtartam: 1 nap
koordinata merogep kezelo kepzes

Koordináta-mérőgép kezelő szakember – haladó képzés

A képzés célja: Haladó ismeretek átadása az ipari – mérőszobai koordináta méréstechnikával kapcsolatban méréstechnikusok számára. A képzés során az alak- és helyzettűrések, mérési tervek átvétele, felülvizsgálata és fejlesztése mellett a programozási és a mérési tevékenység mélyebb megértése és folyamatos fejlesztési igényének kialakítása a cél, a mindennapi 3D méréstechnikai tevékenységek alapjaira épülő speciális tudás átadásával. Kapcsolódó képzés, 1 szint, alap képzés: Koordináta-mérőgép kezelő szakember – alap képzés
318.000 Ft
Időtartam: 5 nap
koordinata merogep kezelo kepzes

Koordináta-mérőgép kezelő szakember – alap képzés

A képzés célja: Az alapvető ismeretek átadása az ipari – mérőszobai koordináta méréstechnikával kapcsolatban kezdő és haladó méréstechnikusok számára. A mindennapi 3D méréstechnikai tevékenységek alapjainak a használati elveire helyezve a hangsúlyt. A képzés során a mérés alapjai mellett a mérettűrések, a méréssorrend tervezés, valamint a méréseink során megjelenő bizonytalanságok alapjaiba vezetjük be a résztvevőket. Kapcsolódó képzés, 2. szint, haladó képzés: Koordináta-mérőgép kezelő szakember – haladó képzés  
255.000 Ft
Időtartam: 4 nap
iws kategoria 6

ISO/IEC 27001 információbiztonsági irányítási rendszer ismeretek + TISAX

  Képzésünk során már az új szabvány szerint (ISO/IEC 27001:2022) oktatjuk az információbiztonsági irányítási rendszer kialakítását, irányítását, fejlesztését és képviseletét. Az oktatás során tájékoztatjuk résztvevőinket az információvédelem jelentőségéről és tudatosítjuk annak veszélyeit a vállalatok életében. A szabvány ismertetése kiegészül egy napban a TISAX (Trusted Information Security Assessment EXchange) szabvány ismertetésével, amelyet kifejezetten a bizalom megteremtésére fejlesztettek ki az autóiparban. A TISAX sajátos értékelőrendszeren alapul, amelyet a Német Autóipari Szövetség(VDA) az ENX Szövetséggel közösen dolgozott ki. A kérdőív az ISO 27001 szabványon alapul, így a TISAX különösen az autóipari beszállítókat célozza meg. A képzés elméleti ismereteket nyújt a TISAX regisztráció, önértékelés és audit követelményrendszeréről. A cél, hogy a képzés során résztvevőink megismerjék és munkájuk során hatékonyan használni tudják a TISAX előírásait és ezen megszerzett tudás segítségével folyamatosan megtudjanak felelni a vevői követelményeknek.
160.000 Ft
Időtartam: 3 nap
Car,Factory,Engineer,In,Work,Uniform,Using,Laptop,Computer,With

TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange)

  A TISAX a Trusted Information Security Assessment EXchange rövidítése, amelyet kifejezetten a bizalom megteremtésére fejlesztettek ki az autóiparban. A TISAX sajátos értékelőrendszeren alapul, amelyet a Német Autóipari Szövetség(VDA) az ENX Szövetséggel közösen dolgozott ki. A kérdőív az ISO 27001 szabványon alapul, így a TISAX különösen az autóipari beszállítókat célozza meg. A képzés elméleti ismereteket nyújt a TISAX regisztráció, önértékelés és audit követelményrendszeréről. A cél, hogy a képzés során résztvevőink megismerjék és munkájuk során hatékonyan használni tudják a TISAX előírásait és ezen megszerzett tudás segítségével folyamatosan megtudjanak felelni a vevői követelményeknek.
60.000 Ft
Időtartam: 1 nap
Two,Automotive,Engineers,Working,On,Electric,Car,Chassis,Platform,,Taking

Mérőrendszer elemzés – MSA tréning

A képzés célja, hogy
  • a résztvevők megértsék a mérőrendszerek értékelésének elveit és gyakorlatát
  • képesek legyenek a gyakorlatban eldönteni egy vizsgálati folyamatról (mérőrendszerről), hogy alkalmas-e egy adott méréses, illetve minősítéses feladat végrehajtására
  • váljon számukra világossá a teljes mérőrendszer elemzési folyamat, és ezen belül az R&R vizsgálat menete, valamint a kapott eredményének értelmezése
  • az egyes összetevők alapján következtetéseket tudjanak levonni a hibák okára vonatkozóan is.
  Javasolt a képzés előtt a Statisztikai folyamatszabályozás (SPC) ismeretek megszerzése, amely nagyban könnyíti a módszer megértését és készség szintű elsajátítását.
114.000 Ft
Időtartam: 2 nap
Portrait,Of,Smiling,Young,Attractive,Male,Student,With,Trendy,Hairdo,

Autóipari minőségügyi követelmények – alapoktatás, e-learning képzés

A képzés résztvevői átfogó tájékoztatást kapnak a minőségbiztosítási szemléletéről, valamint azokról a szabványosított eszközökről, melyeknek célja a kiváló minőségben történő fejlesztés, termelés és vevőkiszolgálás.  
10.000 Ft
Időtartam: 44 perc
Team,Of,Automobile,Design,Engineers,In,Automotive,Innovation,Facility.,They

VDA 6.3 upgrade képzés

A képzés elméleti és gyakorlati ismereteket nyújt a 2023 januárjában megjelent VDA 6.3 szabvány követelményeiről, a szabvány felépítéséről, követelményeiről, az új- és szabvány alkotók által változatlanul hagyott pontokról. A képzés célja: Megismerkedni a VDA 6.3:2023 szerkezetével, változásaival és a változások mögött lévő szakmai tartalommal. A cél, hogy a képzés során hallgatóink megismerjék és munkájuk során hatékonyan használni tudják a VDA 6.3:2023 megújuló előírásait és ezen megszerzett tudás segítségével folyamatosan meg tudjanak felelni a vevői követelményeknek.
50.000 Ft
Időtartam: 4 tanóra
Továbbiak betöltése...

Auditálási ismeretek és technikák gyakorlati képzés
/ ISO 9001 – IATF 16949 – VDA 6.3 szerint

Belső auditorok, beszállító auditorok, független tanúsító auditorok gyakorlati képzése ISO 9001, IATF 16949, és VDA 6.3 szerint a megbízó által biztosított szervezetnél (saját szervezet, beszállító, potenciális beszállító, kihelyezett folyamat…stb), a megbízó által meghatározott időtartamban, és mélységben. Az alábbi tematika abban az esetben hajtható végre az alábbi időtartamban, amennyiben a résztvevők rendelkeznek a vonatkozó szabványkövetelmények és minőségügyi eszközök ismeretével. Amennyiben nem, akkor előtte javasolt elvégezni egy 3 napos minőségügyi eszközök összefoglalása képzést és ISO 9001 esetén egy 2 napos, IATF 16949 esetén egy 3 napos, VDA 6.3 esetén egy 3 napos tréninget, kiegészítve egy 1 napos ISO 19011 képzéssel. Előképzettség nélkül ISO 9001 auditnál 3+2+1 nap, IATF 16949 auditnál 3+3+1 nap, VDA 6.3 auditnál 3+3+1 nap, mindhárom szerinti auditnál 3+3+3+1 nap. A gyakorlati audit során a közös felkészülést követően egy folyamatot vagy folyamatelemet az oktató auditál példaként, majd minden hallgató oktatói felügyelettel auditál egy vagy több folyamatot vagy folyamatelemet. A kiértékelést közösen végzik a hallgatók az oktató irányításával. A tréning felhasználható a képzésen, továbbképzésen túl, kötelező (release, belső, potenciális beszállító, beszállító, rendszer, folyamat vagy termék) auditok, belső (reklamációt elemző, vevői látogatásra, felkészítő) audit végrehajtására.

IATF 16949 belső és beszállító auditor képzés – gyakorlat

A képzés bemeneti előfeltétele az IATF 16949:2016 és ISO 9001:2015 szabvány ismerete.

A képzés célja: az IATF 16949:2016, ISO 9001:2015 és az ISO 19011:2018 szabvány, gyakorlati alkalmazása az irányítási rendszer auditálására vonatkozóan. A folyamatszemléletű és a kockázatalapú megközelítések segítségével az egyes szervezeti egységek részére meghatározott követelmények teljesülésére vonatkozó kérdéslisták készítése gyakorlati megfontolások alapján. Az oktatás során a teljes auditálási folyamatot áttekintjük az auditprogram kialakításától, az auditterv, nyitó értekezlet, az auditálási technikákon keresztül, záróértekezleten át, egészen az audit intézkedési terv lezárásáig.
114.000 Ft
Időtartam: 2 nap

Metallográfiai vizsgáló tréning

Találkozott-e már Ön is valamely fémből készült alkatrész vagy részegység rendeltetésszerű használat mellett anyaghiba vagy anyagfáradás nyomán bekövetkezett törésével, repedésével? Kellett-e valamely vevőjével kellemetlen eszmecserét folytatnia a termék valamely fém részegységének anyagminősége, esetleg az Ön által e tárgyban a vevő felé tett minőségi nyilatkozatok tartalmi nem megfelelősége okán? Okozott-e már Önnek fejfájást eldöntenie, vajon a beszállítója által Önnek átadott anyagvizsgálati adatok, információk köre és tartalma kellően megnyugtató-e ahhoz, hogy bízhasson a beszállított fémből készült elem, ill. alkatrész előírás szerinti teherviselő, rugalmassági és egyéb, a felhasznált fémet, mint magát az anyagot jellemző tényezőinek megfelelőségében? Ha a fenti három kérdésből akárcsak egyre is igennel válaszolt, akkor bizonyosan felmerült már Önben a következő kérdések valamelyike is: – Léteznek-e olyan anyagvizsgálati módszerek, melyekkel kideríthető egy adott fémből készült elem, ill. alkatrész anyagának minőségi előírásoknak való megfelelősége? – Van-e mód egy adott fém alkatrész szerkezetének vizsgálatára mechanikai behatások nélkül, s ha igen, mit tudhatunk meg e vizsgálatokból? – Mit lehet kideríteni roncsolásmentes illetve roncsolásos vizsgálati módszerekkel? – Miként segíthetnek ezek a vizsgálatok az anyagminőség garantálásában, milyen költséggel és időfelhasználással járnak? Háromnapos, elméleti és gyakorlati elemeket egyaránt tartalmazó képzésünk elsősorban a minőségbiztosítás, a beszállítói minőségbiztosítás, a beszerzés és a termékfejlesztés területein dolgozó, anyagvizsgálati ismeretekkel nem rendelkező szakembereknek szól, akik a képzés végére olyan ismeretek birtokába jutnak, melynek segítségével módjuk nyílik a saját minőségbiztosítási folyamataik felülvizsgálatára és azok szükség szerinti kiegészítésére anyagvizsgálati módszerekkel.
Időtartam: 3 nap

ISO/IEC 27001 Light IT üzemeltetőknek – Adat- és információbiztonság gyakorlatiasan

  Gyakorlati ismeretek átadása az adat- és információbiztonság területén az ISO/IEC 27001:2022-es szabvány nézőpontján, kontrolpontjain keresztül. A képzés során gyakorlati példákon, esettanulmányokon keresztül rávilágítunk azokra a tevékenységekre és rendszerelemekre, melyekkel résztevevőink képesek lesznek olyan IT támogatást biztosítani, hogy a rendszerük megfeleljen a kihívásoknak. Meg tudjanak előzni vagy fel tudjanak készülni az esetleges incidensek kezelésére, azok kivizsgálására. A képzés eszközöket és lehetőségeket mutat az üzemeltetők számára, hogy a követelmények között megjelenő kontrolpontoknak meg tudjanak felelni, azokra megfelelő módon reagálni tudjanak. Képesek legyenek támogató, kiszolgáló IT eszközt találni és üzemeltetni az információbiztonság hatékonysága érdekében. A dokumentációs rendszer (nyilvántartások) vezetésére teszünk ajánlásokat, melyből gyorsan és pontosan lehet a vezetők részére válaszokat adni.
60.000 Ft
Időtartam: 1 nap

ISO/IEC 27001 Light Vezetőknek – Adat- és információbiztonság gyakorlatiasan

  Gyakorlati ismeretek átadása az adat- és információbiztonság területén az ISO/IEC 27000-es szabványcsalád nézőpontján keresztül. A képzés során gyakorlati példákon, esettanulmányokon keresztül rávilágítunk azokra a tevékenységekre, melyek fontosak a cégvezetők, IT vezetők számára ahhoz, hogy a szervezet adatait és információit biztonságban tudják tartani. Meg tudják előzni vagy fel tudjanak készülni esetleges incidensek kezelésére. A képzés irányokat mutat a vezetők számára, hogy milyen támogatást kell biztosítani az IT üzemeltetőknek, az elvárások és kihívások mélységétől függően.   Kapcsolódó képzés, haladó szint: kepzes.iws.hu/kepzes/iso-iec-27001-light-adat-es-informaciobiztonsag-gyakorlatiasan-it-uzemeltetoknek/  
60.000 Ft
Időtartam: 1 nap

Koordináta-mérőgép kezelő szakember – haladó képzés

A képzés célja: Haladó ismeretek átadása az ipari – mérőszobai koordináta méréstechnikával kapcsolatban méréstechnikusok számára. A képzés során az alak- és helyzettűrések, mérési tervek átvétele, felülvizsgálata és fejlesztése mellett a programozási és a mérési tevékenység mélyebb megértése és folyamatos fejlesztési igényének kialakítása a cél, a mindennapi 3D méréstechnikai tevékenységek alapjaira épülő speciális tudás átadásával. Kapcsolódó képzés, 1 szint, alap képzés: Koordináta-mérőgép kezelő szakember – alap képzés
318.000 Ft
Időtartam: 5 nap

Koordináta-mérőgép kezelő szakember – alap képzés

A képzés célja: Az alapvető ismeretek átadása az ipari – mérőszobai koordináta méréstechnikával kapcsolatban kezdő és haladó méréstechnikusok számára. A mindennapi 3D méréstechnikai tevékenységek alapjainak a használati elveire helyezve a hangsúlyt. A képzés során a mérés alapjai mellett a mérettűrések, a méréssorrend tervezés, valamint a méréseink során megjelenő bizonytalanságok alapjaiba vezetjük be a résztvevőket. Kapcsolódó képzés, 2. szint, haladó képzés: Koordináta-mérőgép kezelő szakember – haladó képzés  
255.000 Ft
Időtartam: 4 nap

ISO/IEC 27001 információbiztonsági irányítási rendszer ismeretek + TISAX

  Képzésünk során már az új szabvány szerint (ISO/IEC 27001:2022) oktatjuk az információbiztonsági irányítási rendszer kialakítását, irányítását, fejlesztését és képviseletét. Az oktatás során tájékoztatjuk résztvevőinket az információvédelem jelentőségéről és tudatosítjuk annak veszélyeit a vállalatok életében. A szabvány ismertetése kiegészül egy napban a TISAX (Trusted Information Security Assessment EXchange) szabvány ismertetésével, amelyet kifejezetten a bizalom megteremtésére fejlesztettek ki az autóiparban. A TISAX sajátos értékelőrendszeren alapul, amelyet a Német Autóipari Szövetség(VDA) az ENX Szövetséggel közösen dolgozott ki. A kérdőív az ISO 27001 szabványon alapul, így a TISAX különösen az autóipari beszállítókat célozza meg. A képzés elméleti ismereteket nyújt a TISAX regisztráció, önértékelés és audit követelményrendszeréről. A cél, hogy a képzés során résztvevőink megismerjék és munkájuk során hatékonyan használni tudják a TISAX előírásait és ezen megszerzett tudás segítségével folyamatosan megtudjanak felelni a vevői követelményeknek.
160.000 Ft
Időtartam: 3 nap

TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange)

  A TISAX a Trusted Information Security Assessment EXchange rövidítése, amelyet kifejezetten a bizalom megteremtésére fejlesztettek ki az autóiparban. A TISAX sajátos értékelőrendszeren alapul, amelyet a Német Autóipari Szövetség(VDA) az ENX Szövetséggel közösen dolgozott ki. A kérdőív az ISO 27001 szabványon alapul, így a TISAX különösen az autóipari beszállítókat célozza meg. A képzés elméleti ismereteket nyújt a TISAX regisztráció, önértékelés és audit követelményrendszeréről. A cél, hogy a képzés során résztvevőink megismerjék és munkájuk során hatékonyan használni tudják a TISAX előírásait és ezen megszerzett tudás segítségével folyamatosan megtudjanak felelni a vevői követelményeknek.
60.000 Ft
Időtartam: 1 nap

Mérőrendszer elemzés – MSA tréning

A képzés célja, hogy
  • a résztvevők megértsék a mérőrendszerek értékelésének elveit és gyakorlatát
  • képesek legyenek a gyakorlatban eldönteni egy vizsgálati folyamatról (mérőrendszerről), hogy alkalmas-e egy adott méréses, illetve minősítéses feladat végrehajtására
  • váljon számukra világossá a teljes mérőrendszer elemzési folyamat, és ezen belül az R&R vizsgálat menete, valamint a kapott eredményének értelmezése
  • az egyes összetevők alapján következtetéseket tudjanak levonni a hibák okára vonatkozóan is.
  Javasolt a képzés előtt a Statisztikai folyamatszabályozás (SPC) ismeretek megszerzése, amely nagyban könnyíti a módszer megértését és készség szintű elsajátítását.
114.000 Ft
Időtartam: 2 nap

Autóipari minőségügyi követelmények – alapoktatás, e-learning képzés

A képzés résztvevői átfogó tájékoztatást kapnak a minőségbiztosítási szemléletéről, valamint azokról a szabványosított eszközökről, melyeknek célja a kiváló minőségben történő fejlesztés, termelés és vevőkiszolgálás.  
10.000 Ft
Időtartam: 44 perc

VDA 6.3 upgrade képzés

A képzés elméleti és gyakorlati ismereteket nyújt a 2023 januárjában megjelent VDA 6.3 szabvány követelményeiről, a szabvány felépítéséről, követelményeiről, az új- és szabvány alkotók által változatlanul hagyott pontokról. A képzés célja: Megismerkedni a VDA 6.3:2023 szerkezetével, változásaival és a változások mögött lévő szakmai tartalommal. A cél, hogy a képzés során hallgatóink megismerjék és munkájuk során hatékonyan használni tudják a VDA 6.3:2023 megújuló előírásait és ezen megszerzett tudás segítségével folyamatosan meg tudjanak felelni a vevői követelményeknek.
50.000 Ft
Időtartam: 4 tanóra
Továbbiak betöltése...

Egyedi ajánlatkérés

Ajánlatkérés