Munkavédelem, egészség és biztonság

Egy­re na­gyobb ki­hí­vást je­lent a fo­lya­ma­to­san vál­to­zó mun­ka­vé­del­mi jog­sza­bá­lyok ren­ge­te­gé­ben való el­iga­zo­dás? Ha szeretne megfelelni a mindenkori előírásoknak, illetve fontos Önnek kollégái egészsége és biztonsága, várjuk képzéseinken!

Képzés kategóriák
Képzés kategóriák
Helyszínek
Helyszínek

Zuhanásgátló eszközök szakszerű használata a magasban végzett munkavégzés során (Kötéltechnikai képzés)

A képzés célja, hogy olyan oktatást nyújtsunk résztvevőinknek, mely a hatályos jogszabályi előírásoknak megfelel és az egészséget nem veszélyeztető biztonságos munkavégzés személyi feltételeit is biztosítja. Képzésünk elméleti és gyakorlati felkészítést nyújt a magasban munkát végző munkavállalóknak. Tanpályánkon rendelkezésre áll, létra, féltető és állvány is, melyeken biztonsággal gyakorolhatnak. Szakképzett oktatóink több tíz éves tapasztalattal a hátuk mögött tudják felkészíteni a résztvevőket, hogy a lehető legbiztonságosabban végezzék munkájukat a jövőben.
45.000 Ft
Időtartam: 1 nap

ATEX 114

Az ATEX 114 (2014/34/EU) direktíva egy útmutató az európai parlament és a tanács (2014.02.26.) a robbanásveszélyes légkörben való használatra szánt felszerelésekre és védelmi rendszerekre vonatkozó tagállami jogszabályok harmonizációjáról szóló irányelvének használatához.   Képzésünket vállalathoz kihelyezett formában, személyesen vagy online szervezzük! Ennek igényléséhez oldalunkon lejjebb görgetve kérje árajánlatunkat!    
Időtartam: 1 nap

ATEX 137

Az ATEX 137 (99/92 EK irányelv) a robbanásveszélyes légkör kockázatának kitett munkavállalók biztonságának és egészségvédelmének javítására vonatkozó minimumkövetelmény. Ezen irányelv szerint a munkáltatónak kötelezettsége a robbanások megelőzése, robbanásvédelem biztosítása, a robbanási kockázatok felmérése, azon helyek, ahol robbanásveszélyes légkör fordulhat elő, megfelelő zónákba sorolása, robbanásvédelmi dokumentumok elkészítése, és folyamatos naprakésszé tétele.   Képzésünket vállalathoz kihelyezett formában, személyesen vagy online szervezzük! Ennek igényléséhez oldalunkon lejjebb görgetve kérje árajánlatunkat!
Időtartam: 1 nap

Vállalati fenntarthatósági kötelezettség

Tréningünk elvégzésével, résztvevőink átfogó ismereteket szereznek a klímaváltozás gazdasági-, üzleti hatásairól és az ezeket érintő kockázatokról, a mitigációról és a vállalati adaptációról, továbbá az EU Taxonómia és az LKSG beszállítói átvilágítás elvárásairól. A kurzuson jelenlévők információt kapnak a 2023 és 2024-ben életbe lépő EU szabályzóiról, vevői és a német beszállítói átvilágítási kötelezettségek teljesítésével kapcsolatos feladatokról, kiemelve a környezetvédelmi, emberjogi, munkaegészségügyi és egyéb ESG-ket érintő területeket. Az ismeretek birtokában, vállalata így képes lesz az ESG adatok szolgáltatására, fenntarthatósági jelentéskészítésre és az éghajlati alkalmazkodás elindítására.
198.000 Ft
Időtartam: 6 alkalom

Tűzvédelmi előadó

Munkavédelmi előadó képzésünk mellé ajánljuk Tűzvédelmi előadó képzésünk elvégzését is, mely komplex tudást ad és több lehetőséget a munkaerőpiacon. A Tűzvédelmi előadó képzést teljesítő résztvevők képesek lesznek a  jogszabályban meghatározott, vagy annál alacsonyabb tűzveszélyességi szintű gazdálkodó szervek, létesítmények tűzvédelmével kapcsolatos szakfeladatok önálló ellátására. A létesítmény tűzvédelmi viszonyainak értékelésére, tervezésére, szabályozására, szervezésére, vezetői döntések előkészítésére, és a végrehajtás ellenőrzésére. Munkavállalóként szakszerű tűzvédelmi igazgatási tevékenységének önálló végzésére. A résztvevő a képzést elvégzését követően az alábbi feladatokat tudja elvégezni:
  • Elkészíti a tűzvédelmi szabályzatot és tűzriadó tervet, elkészíti a  tűzvédelmi szakmai dokumentációkat.
  • Kapcsolatot tart az érintett munkavállalókkal, külső szervezetekkel és a tűzvédelmi hatósággal.
  • Elemezni, értékelni a létesítmény tűzvédelmi helyzetét.
  • Tervezni a tűzvédelemmel kapcsolatos feladatokat.
  • Tűzvédelmi oktatási tematikát készíteni, és az oktatást megtartani.
  • Kiürítési és tűzoltási gyakorlatokat szervezni és azokat kiértékelni
205.000 Ft
Időtartam: 6 hónap

Emelőgép-ügyintéző szakmai képzés

Az Emelőgép-ügyintéző képzés célja olyan szakember képzése, aki a nemzetgazdaság valamennyi ágazatában alkalmazható kompetenciákkal rendelkezik az üzemeltető tevékenységi területén működő emelőgépek körében az üzemeltető munkáltató által ráruházott üzemeltetői feladatok végrehajtásában. Elősegíti a munkahelyi balesetek megelőzését, valamint az emelőgépek váratlan meghibásodásából adódó munkabalesetek, vagy személyi sérüléssel nem, csak anyagi kárral járó kvázibalesetek és termeléskiesések költségnövelő hatásának csökkentését. Gondoskodik, hogy az emelőgépek biztonságos üzemeltetésére vonatkozó jogszabályi előírásokban, a nemzeti szabványokban és az emelőgép dokumentációban, illetve az üzemeltető belső szabályzatában előírtak a megbízatása területén maradéktalanul végrehajtásra kerüljenek. A szakképesítéssel rendelkező képes:
  • Együttműködni munkahelyi vezetőivel, szakembereivel, munkavállalókkal, külső szakértőkkel, karbantartókkal stb. annak érdekében, hogy az emelőgépekkel végzett tevékenységgel összefüggő kockázatok minimális szintet érjenek el.
  • Közreműködni az üzemeltető munkáltató munkavédelmi feladatainak megvalósításában;
  • Gondoskodni az emelőgép üzembe helyezésének megszervezéséről, a teherfüggesztő eszközök használatba vételéről, rendeltetésszerű használatáról, biztonságos állapotának megőrzéséről, az időszakos vizsgálatról és a karbantartás szakszerű és rendszeres elvégeztetéséről.
  • Nyilvántartani és megőrizni az emelőgép, a teherfüggesztő eszköz minden okmányát az emelőgép, illetőleg a teherfüggesztő eszköz kiselejtezéséig, különösen az időszakos vizsgálatok eredményeit, dokumentálását, a karbantartási munkák, a fődarab-, a kötél-, a horog- és a lánccserék előírás szerinti bizonylatait, tanúsítványait, emelőgép naplóit, szerelői nyilatkozatot.
  • Naprakészen vezetni az emelőgép, a teherfüggesztő eszköz üzemeltetési dokumentációját, nyilvántartását és azokat az emelőgép selejtezéséig megőrizni.
  • Biztosítani, hogy az emelőgép a gépdirektíva [16/2008 (VIII. 30.) NFGM rendelet] szerinti használati utasítása – az emelőgép kiselejtezéséig – az üzemeltető rendelkezésére álljon, valamint biztosítja, hogy az emelőgép rendeltetésszerű használatának leírása az emelőgép kezelő számára biztosítva legyen.
  • Gondoskodik az emelőgép, valamint a teherfüggesztő eszköz rendeltetésszerű használatáról, illetőleg használaton kívül, előírás szerinti tárolásáról.
  • Ütemezni és ellenőrizni az emelőgépek, teherfüggesztékek időszakos vizsgálatait, illetve ellenőrzi az időszakos vizsgálatok eredményét és azoknak ismeretében megszervezi a szükséges javításokat, adott esetben intézkedik az emelőgép üzemének felfüggesztéséről. Az időszakos vizsgálatokhoz, valamint a javítások idejére megszervezi az emelőgép üzemeltetésének felfüggesztését. Intézkedni arról, hogy az emelőgép kezelő a vonatkozó jogszabály szerint képesített személy legyen, az emelés irányító és a kötöző a munkájához szükséges ismereteket elsajátítsa.
  • Az emelőgéppel kapcsolatos üzemeltetői tapasztalatokat és üzembiztonsággal kapcsolatos eseményeket írásban rögzíteni vagy rögzíttetni emelőgép naplóban, és megszervezni e feljegyzések megőrzését.
  • A rendelet által megszabott időszakos vizsgálatokat elvégezni/elvégeztetni és arról vizsgálati jegyzőkönyvet készíteni, illetve a mások által készített jegyzőkönyveket értékelni. Az időszakos vizsgálatokról készített jegyzőkönyvekben feltárt hiányosságok felszámolására az üzemeltető felé intézkedési javaslattal élni.
  • A hatáskörébe utalt emelőgépekkel összefüggő feladatok megoldására javaslatokat, szerződéstervezeteket készíteni, és közvetíteni a munkáltatók és a munkavállalók felé a munkahelyi egészségmegőrzés értékrendszerét
145.000 Ft
Időtartam: 3 hónap

Munkavédelmi előadó

A nálunk végzett munkavédelmi szakember a nemzetgazdaság valamennyi ágazatában alkalmazható kompetenciákkal rendelkezik a munkahelyi egészség és biztonság megvalósításához szükséges tevékenységek területén. Elősegíti a munkahelyi balesetek és foglalkozási megbetegedések megelőzését, valamint a munkavédelemre fordított költségek optimalizálást. Támogatja a munkáltatót a munkavédelmi kötelezettségek teljesítésében, ezzel hozzájárul a mulasztások és szabályszegések hátrányos személyi és anyagi következményeinek elkerüléséhez. A szakképesítést elvégző képes lesz a következő feladatok ellátásra:
  • szakmai munkájával, a munkáltató munkahelyi vezetőivel, szakembereivel, munkavédelmi képviselőivel, munkavállalóival együttműködni, hozzájárulni a munkával összefüggő balesetek és megbetegedések előfordulásának megelőzéséhez
  • közreműködni a munkáltatók munkavédelmi feladatainak megvalósításában, elvégezni azokat a munkavédelmi feladatokat, melyek középfokú munkavédelmi szakképesítéssel láthatók el
  • a munkavédelmi jogszabályok, szabványok, üzemeltetési dokumentációk tartalmát feldolgozni, a szükséges intézkedéseket kezdeményezni és kidolgozni.
  • megismertetni a munkáltatókkal, munkavállalókkal, munkavédelmi képviselőkkel a munkavédelmi feladatokat, jogokat és kötelezettségeket, azok megvalósítását kezdeményezni és támogatni
  • közreműködni az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés körülményeinek megteremtésében, a tárgyi, személyi és szervezési feltételeket biztosítani
  • feltárni a veszélyforrásokat, azonosítani és értékelni a veszélyeket, elősegíteni a kockázatok kezelését
  • közreműködni a munkáltatók munka-egészségügyi feladatai végrehajtásának megszervezésében, együttműködni a foglalkozás-egészségügyi szolgálattal a munka-egészségügyi feladatok megvalósítása során
  • közvetíteni a munkáltatók és a munkavállalók felé a munkahelyi egészségmegőrzés értékrendszerét
A szakképesítéssel betölthető munkakör(ök)
  • Munkavédelmi szakember
  • Baleset-elhárítási megbízott
  • Balesetvédelmi és üzembiztonsági megbízott
  • Balesetvizsgáló (munkahelyi)
  • Munkavédelmi előadó
  • Munkavédelmi megbízott
  • Üzembiztonsági megbízott
205.000 Ft
Időtartam: 6 hónap

Solutions Passport – Munka- Környezet- és Tűzvédelmi oktatás az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft és az EON Hungária Alvállalkozói számára

A képzés célja az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft-nél és az E.ON Hungária Kft-nél munkát végző Alvállalkozók és azok munkavállalóinak figyelmét felhívni a bevezetett és működtetett Integrált Irányítási Rendszerre. Ennek részei a minőségirányítás, környezetvédelem, illetve a munkabiztonság. Ezen rendszerek és a Munkavédelmi, Környezetvédelmi és Tűzvédelmi Általános Kiegészítő Feltételek (MÁKF) nem csak az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft-re és az EON Hungária Kft-re határoznak meg előírásokat, hanem a társaságnak munkát végző minden vállalkozás és munkavállaló részére betartandó előírásokat tartalmaznak.
8.000 Ft
Időtartam: 1 nap

HMKE Gyakorlati oktatás

A képzés célja, az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft-nél és az E.ON Energiamegoldások Zrt-nél munkát végző Alvállalkozók és azok munkavállalóinak figyelmét felhívni a bevezetett és működtetett Integrált Irányítási Rendszerre. Ennek részei a minőségirányítás, környezetvédelem, illetve a munkabiztonság. Ezen rendszerek és a Munkavédelmi, Környezetvédelmi és Tűzvédelmi Általános Kiegészítő Feltételek (MÁKF) nem csak az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft-re és az EON Hungária Kft-re határoznak meg előírásokat, hanem a társaságnak munkát végző minden vállalkozás és munkavállaló részére betartandó előírásokat tartalmaznak.
45.000 Ft
Időtartam: 1 nap

VCA/SCC képzés és vizsga (Basic)

Alapfokú B-VCA képzés és vizsga – külföldi munkavállalók számára.

A sikeres vizsga után kiállított B-VCA diploma a Benelux-államok területén elfogadott minősítés.

A diploma angol-magyar nyelvű, 10 évre szól.

  • A hagyományos, tantermi oktatás 1 napos, 09:00 – 16:00 óra között kerül megtartásra, délután vizsgával zárul.
  • Online képzés választása esetén: 1 nap oktatás 08:00-16:00 között, a következő napon vizsga, mely kizárólag személyes megjelenéssel teljesíthető.

A képzési és vizsgadíj megfizetése a vizsga előtt esedékes:

A helyszínen fizethet:

  • bankkártyával vagy
  • készpénzben: kérjük, pontos összeget hozzon (bruttó 69.850 Ft-ot.)
Átutalás esetén kérjük az alábbi bankszámlaszámra utalja a bruttó összeget, 69.850 Ft-ot: IWS Solutions Kft: 10409015-00007732-00000007. (A utalás közleményében kérjük adja meg a vizsgázó nevét!)

A számlát a vizsga előtt a regisztrációkor veheti át.

55.000 Ft
Időtartam: 1 nap

Veszélyes anyagok és keverékek kezelése képzés

Gyakorlati útmutatót adni a veszélyes anyagok, készítmények azonosításáról, raktározásukról, kezelésükről, feliratozásukról, felhasználásukról, szállításra való felkészítésükről és szállításukról az anyag vállalathoz történő beérkezésétől a kiszállításig (akár készítmény, akár veszélyes hulladék formájában). A hallgatók ismeretet szereznek a jogszabályi környezetről, és gyakorlati útmutatót kapnak a leggyakrabban használt rendeletekben előírt kötelezettségekről.
52.000 Ft
Időtartam: 1 nap

ISO 45001 munkahelyi, egészségvédelmi és biztonságirányítási rendszer ismeretek

Az ISO 45001:2018 követelményei szerinti munkahelyi egészségvédelmi és biztonsági irányítási rendszer (MEBIR) kialakítását és működtetését végrehajtó munkatársak felkészítése.
104.000 Ft
Időtartam: 2 nap
Továbbiak betöltése...

Zuhanásgátló eszközök szakszerű használata a magasban végzett munkavégzés során (Kötéltechnikai képzés)

A képzés célja, hogy olyan oktatást nyújtsunk résztvevőinknek, mely a hatályos jogszabályi előírásoknak megfelel és az egészséget nem veszélyeztető biztonságos munkavégzés személyi feltételeit is biztosítja. Képzésünk elméleti és gyakorlati felkészítést nyújt a magasban munkát végző munkavállalóknak. Tanpályánkon rendelkezésre áll, létra, féltető és állvány is, melyeken biztonsággal gyakorolhatnak. Szakképzett oktatóink több tíz éves tapasztalattal a hátuk mögött tudják felkészíteni a résztvevőket, hogy a lehető legbiztonságosabban végezzék munkájukat a jövőben.
45.000 Ft
Időtartam: 1 nap

ATEX 114

Az ATEX 114 (2014/34/EU) direktíva egy útmutató az európai parlament és a tanács (2014.02.26.) a robbanásveszélyes légkörben való használatra szánt felszerelésekre és védelmi rendszerekre vonatkozó tagállami jogszabályok harmonizációjáról szóló irányelvének használatához.   Képzésünket vállalathoz kihelyezett formában, személyesen vagy online szervezzük! Ennek igényléséhez oldalunkon lejjebb görgetve kérje árajánlatunkat!    
Időtartam: 1 nap

ATEX 137

Az ATEX 137 (99/92 EK irányelv) a robbanásveszélyes légkör kockázatának kitett munkavállalók biztonságának és egészségvédelmének javítására vonatkozó minimumkövetelmény. Ezen irányelv szerint a munkáltatónak kötelezettsége a robbanások megelőzése, robbanásvédelem biztosítása, a robbanási kockázatok felmérése, azon helyek, ahol robbanásveszélyes légkör fordulhat elő, megfelelő zónákba sorolása, robbanásvédelmi dokumentumok elkészítése, és folyamatos naprakésszé tétele.   Képzésünket vállalathoz kihelyezett formában, személyesen vagy online szervezzük! Ennek igényléséhez oldalunkon lejjebb görgetve kérje árajánlatunkat!
Időtartam: 1 nap

Vállalati fenntarthatósági kötelezettség

Tréningünk elvégzésével, résztvevőink átfogó ismereteket szereznek a klímaváltozás gazdasági-, üzleti hatásairól és az ezeket érintő kockázatokról, a mitigációról és a vállalati adaptációról, továbbá az EU Taxonómia és az LKSG beszállítói átvilágítás elvárásairól. A kurzuson jelenlévők információt kapnak a 2023 és 2024-ben életbe lépő EU szabályzóiról, vevői és a német beszállítói átvilágítási kötelezettségek teljesítésével kapcsolatos feladatokról, kiemelve a környezetvédelmi, emberjogi, munkaegészségügyi és egyéb ESG-ket érintő területeket. Az ismeretek birtokában, vállalata így képes lesz az ESG adatok szolgáltatására, fenntarthatósági jelentéskészítésre és az éghajlati alkalmazkodás elindítására.
198.000 Ft
Időtartam: 6 alkalom

Tűzvédelmi előadó

Munkavédelmi előadó képzésünk mellé ajánljuk Tűzvédelmi előadó képzésünk elvégzését is, mely komplex tudást ad és több lehetőséget a munkaerőpiacon. A Tűzvédelmi előadó képzést teljesítő résztvevők képesek lesznek a  jogszabályban meghatározott, vagy annál alacsonyabb tűzveszélyességi szintű gazdálkodó szervek, létesítmények tűzvédelmével kapcsolatos szakfeladatok önálló ellátására. A létesítmény tűzvédelmi viszonyainak értékelésére, tervezésére, szabályozására, szervezésére, vezetői döntések előkészítésére, és a végrehajtás ellenőrzésére. Munkavállalóként szakszerű tűzvédelmi igazgatási tevékenységének önálló végzésére. A résztvevő a képzést elvégzését követően az alábbi feladatokat tudja elvégezni:
  • Elkészíti a tűzvédelmi szabályzatot és tűzriadó tervet, elkészíti a  tűzvédelmi szakmai dokumentációkat.
  • Kapcsolatot tart az érintett munkavállalókkal, külső szervezetekkel és a tűzvédelmi hatósággal.
  • Elemezni, értékelni a létesítmény tűzvédelmi helyzetét.
  • Tervezni a tűzvédelemmel kapcsolatos feladatokat.
  • Tűzvédelmi oktatási tematikát készíteni, és az oktatást megtartani.
  • Kiürítési és tűzoltási gyakorlatokat szervezni és azokat kiértékelni
205.000 Ft
Időtartam: 6 hónap

Emelőgép-ügyintéző szakmai képzés

Az Emelőgép-ügyintéző képzés célja olyan szakember képzése, aki a nemzetgazdaság valamennyi ágazatában alkalmazható kompetenciákkal rendelkezik az üzemeltető tevékenységi területén működő emelőgépek körében az üzemeltető munkáltató által ráruházott üzemeltetői feladatok végrehajtásában. Elősegíti a munkahelyi balesetek megelőzését, valamint az emelőgépek váratlan meghibásodásából adódó munkabalesetek, vagy személyi sérüléssel nem, csak anyagi kárral járó kvázibalesetek és termeléskiesések költségnövelő hatásának csökkentését. Gondoskodik, hogy az emelőgépek biztonságos üzemeltetésére vonatkozó jogszabályi előírásokban, a nemzeti szabványokban és az emelőgép dokumentációban, illetve az üzemeltető belső szabályzatában előírtak a megbízatása területén maradéktalanul végrehajtásra kerüljenek. A szakképesítéssel rendelkező képes:
  • Együttműködni munkahelyi vezetőivel, szakembereivel, munkavállalókkal, külső szakértőkkel, karbantartókkal stb. annak érdekében, hogy az emelőgépekkel végzett tevékenységgel összefüggő kockázatok minimális szintet érjenek el.
  • Közreműködni az üzemeltető munkáltató munkavédelmi feladatainak megvalósításában;
  • Gondoskodni az emelőgép üzembe helyezésének megszervezéséről, a teherfüggesztő eszközök használatba vételéről, rendeltetésszerű használatáról, biztonságos állapotának megőrzéséről, az időszakos vizsgálatról és a karbantartás szakszerű és rendszeres elvégeztetéséről.
  • Nyilvántartani és megőrizni az emelőgép, a teherfüggesztő eszköz minden okmányát az emelőgép, illetőleg a teherfüggesztő eszköz kiselejtezéséig, különösen az időszakos vizsgálatok eredményeit, dokumentálását, a karbantartási munkák, a fődarab-, a kötél-, a horog- és a lánccserék előírás szerinti bizonylatait, tanúsítványait, emelőgép naplóit, szerelői nyilatkozatot.
  • Naprakészen vezetni az emelőgép, a teherfüggesztő eszköz üzemeltetési dokumentációját, nyilvántartását és azokat az emelőgép selejtezéséig megőrizni.
  • Biztosítani, hogy az emelőgép a gépdirektíva [16/2008 (VIII. 30.) NFGM rendelet] szerinti használati utasítása – az emelőgép kiselejtezéséig – az üzemeltető rendelkezésére álljon, valamint biztosítja, hogy az emelőgép rendeltetésszerű használatának leírása az emelőgép kezelő számára biztosítva legyen.
  • Gondoskodik az emelőgép, valamint a teherfüggesztő eszköz rendeltetésszerű használatáról, illetőleg használaton kívül, előírás szerinti tárolásáról.
  • Ütemezni és ellenőrizni az emelőgépek, teherfüggesztékek időszakos vizsgálatait, illetve ellenőrzi az időszakos vizsgálatok eredményét és azoknak ismeretében megszervezi a szükséges javításokat, adott esetben intézkedik az emelőgép üzemének felfüggesztéséről. Az időszakos vizsgálatokhoz, valamint a javítások idejére megszervezi az emelőgép üzemeltetésének felfüggesztését. Intézkedni arról, hogy az emelőgép kezelő a vonatkozó jogszabály szerint képesített személy legyen, az emelés irányító és a kötöző a munkájához szükséges ismereteket elsajátítsa.
  • Az emelőgéppel kapcsolatos üzemeltetői tapasztalatokat és üzembiztonsággal kapcsolatos eseményeket írásban rögzíteni vagy rögzíttetni emelőgép naplóban, és megszervezni e feljegyzések megőrzését.
  • A rendelet által megszabott időszakos vizsgálatokat elvégezni/elvégeztetni és arról vizsgálati jegyzőkönyvet készíteni, illetve a mások által készített jegyzőkönyveket értékelni. Az időszakos vizsgálatokról készített jegyzőkönyvekben feltárt hiányosságok felszámolására az üzemeltető felé intézkedési javaslattal élni.
  • A hatáskörébe utalt emelőgépekkel összefüggő feladatok megoldására javaslatokat, szerződéstervezeteket készíteni, és közvetíteni a munkáltatók és a munkavállalók felé a munkahelyi egészségmegőrzés értékrendszerét
145.000 Ft
Időtartam: 3 hónap

Munkavédelmi előadó

A nálunk végzett munkavédelmi szakember a nemzetgazdaság valamennyi ágazatában alkalmazható kompetenciákkal rendelkezik a munkahelyi egészség és biztonság megvalósításához szükséges tevékenységek területén. Elősegíti a munkahelyi balesetek és foglalkozási megbetegedések megelőzését, valamint a munkavédelemre fordított költségek optimalizálást. Támogatja a munkáltatót a munkavédelmi kötelezettségek teljesítésében, ezzel hozzájárul a mulasztások és szabályszegések hátrányos személyi és anyagi következményeinek elkerüléséhez. A szakképesítést elvégző képes lesz a következő feladatok ellátásra:
  • szakmai munkájával, a munkáltató munkahelyi vezetőivel, szakembereivel, munkavédelmi képviselőivel, munkavállalóival együttműködni, hozzájárulni a munkával összefüggő balesetek és megbetegedések előfordulásának megelőzéséhez
  • közreműködni a munkáltatók munkavédelmi feladatainak megvalósításában, elvégezni azokat a munkavédelmi feladatokat, melyek középfokú munkavédelmi szakképesítéssel láthatók el
  • a munkavédelmi jogszabályok, szabványok, üzemeltetési dokumentációk tartalmát feldolgozni, a szükséges intézkedéseket kezdeményezni és kidolgozni.
  • megismertetni a munkáltatókkal, munkavállalókkal, munkavédelmi képviselőkkel a munkavédelmi feladatokat, jogokat és kötelezettségeket, azok megvalósítását kezdeményezni és támogatni
  • közreműködni az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés körülményeinek megteremtésében, a tárgyi, személyi és szervezési feltételeket biztosítani
  • feltárni a veszélyforrásokat, azonosítani és értékelni a veszélyeket, elősegíteni a kockázatok kezelését
  • közreműködni a munkáltatók munka-egészségügyi feladatai végrehajtásának megszervezésében, együttműködni a foglalkozás-egészségügyi szolgálattal a munka-egészségügyi feladatok megvalósítása során
  • közvetíteni a munkáltatók és a munkavállalók felé a munkahelyi egészségmegőrzés értékrendszerét
A szakképesítéssel betölthető munkakör(ök)
  • Munkavédelmi szakember
  • Baleset-elhárítási megbízott
  • Balesetvédelmi és üzembiztonsági megbízott
  • Balesetvizsgáló (munkahelyi)
  • Munkavédelmi előadó
  • Munkavédelmi megbízott
  • Üzembiztonsági megbízott
205.000 Ft
Időtartam: 6 hónap

Solutions Passport – Munka- Környezet- és Tűzvédelmi oktatás az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft és az EON Hungária Alvállalkozói számára

A képzés célja az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft-nél és az E.ON Hungária Kft-nél munkát végző Alvállalkozók és azok munkavállalóinak figyelmét felhívni a bevezetett és működtetett Integrált Irányítási Rendszerre. Ennek részei a minőségirányítás, környezetvédelem, illetve a munkabiztonság. Ezen rendszerek és a Munkavédelmi, Környezetvédelmi és Tűzvédelmi Általános Kiegészítő Feltételek (MÁKF) nem csak az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft-re és az EON Hungária Kft-re határoznak meg előírásokat, hanem a társaságnak munkát végző minden vállalkozás és munkavállaló részére betartandó előírásokat tartalmaznak.
8.000 Ft
Időtartam: 1 nap

HMKE Gyakorlati oktatás

A képzés célja, az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft-nél és az E.ON Energiamegoldások Zrt-nél munkát végző Alvállalkozók és azok munkavállalóinak figyelmét felhívni a bevezetett és működtetett Integrált Irányítási Rendszerre. Ennek részei a minőségirányítás, környezetvédelem, illetve a munkabiztonság. Ezen rendszerek és a Munkavédelmi, Környezetvédelmi és Tűzvédelmi Általános Kiegészítő Feltételek (MÁKF) nem csak az ELMŰ-ÉMÁSZ Solutions Kft-re és az EON Hungária Kft-re határoznak meg előírásokat, hanem a társaságnak munkát végző minden vállalkozás és munkavállaló részére betartandó előírásokat tartalmaznak.
45.000 Ft
Időtartam: 1 nap

VCA/SCC képzés és vizsga (Basic)

Alapfokú B-VCA képzés és vizsga – külföldi munkavállalók számára.

A sikeres vizsga után kiállított B-VCA diploma a Benelux-államok területén elfogadott minősítés.

A diploma angol-magyar nyelvű, 10 évre szól.

  • A hagyományos, tantermi oktatás 1 napos, 09:00 – 16:00 óra között kerül megtartásra, délután vizsgával zárul.
  • Online képzés választása esetén: 1 nap oktatás 08:00-16:00 között, a következő napon vizsga, mely kizárólag személyes megjelenéssel teljesíthető.

A képzési és vizsgadíj megfizetése a vizsga előtt esedékes:

A helyszínen fizethet:

  • bankkártyával vagy
  • készpénzben: kérjük, pontos összeget hozzon (bruttó 69.850 Ft-ot.)
Átutalás esetén kérjük az alábbi bankszámlaszámra utalja a bruttó összeget, 69.850 Ft-ot: IWS Solutions Kft: 10409015-00007732-00000007. (A utalás közleményében kérjük adja meg a vizsgázó nevét!)

A számlát a vizsga előtt a regisztrációkor veheti át.

55.000 Ft
Időtartam: 1 nap

Veszélyes anyagok és keverékek kezelése képzés

Gyakorlati útmutatót adni a veszélyes anyagok, készítmények azonosításáról, raktározásukról, kezelésükről, feliratozásukról, felhasználásukról, szállításra való felkészítésükről és szállításukról az anyag vállalathoz történő beérkezésétől a kiszállításig (akár készítmény, akár veszélyes hulladék formájában). A hallgatók ismeretet szereznek a jogszabályi környezetről, és gyakorlati útmutatót kapnak a leggyakrabban használt rendeletekben előírt kötelezettségekről.
52.000 Ft
Időtartam: 1 nap

ISO 45001 munkahelyi, egészségvédelmi és biztonságirányítási rendszer ismeretek

Az ISO 45001:2018 követelményei szerinti munkahelyi egészségvédelmi és biztonsági irányítási rendszer (MEBIR) kialakítását és működtetését végrehajtó munkatársak felkészítése.
104.000 Ft
Időtartam: 2 nap
Továbbiak betöltése...

Egyedi ajánlatkérés

Ajánlatkérés