Gépkezelés és hatósági képzések

Feleljen meg a vonatkozó és hatályos jogszabályi előírásoknak!

Ismerje meg a cégünk által szervezett hatósági- és hatósági jellegű képzéseket, melyek biztosítják Ön vagy munkatársai folyamatos fejlesztését, korábban megszerzett ismereteik felújítását, hogy biztonságosabban és hatékonyabban végezzék munkájukat.

Képzés kategóriák
Képzés kategóriák
Helyszínek
Helyszínek
menu
view
emeloszerkezet

Emelőgépeknél alkalmazott kötöző- és teherfelvevő eszközök ellenőrzése

A tréning legfontosabb célja, hogy  a kötöző tevékenységet ellátó munkavállaló(k), esetleg emelőgép kezelő(k), minden egyes használat előtt képesek legyenek önállóan és szakszerűen megvizsgálni az alkalmazni kívánt kötöző- és teherfelvevő eszközöket. Azon munkavállalók esetében, akik napi szinten használják ezeket, legalább műszakonként illetve minden egyes használat előtt el kell tudni dönteni az adott kötöző- és teherfelvevő eszközről, hogy az megfelelő, biztonságos műszaki állapotú-e. Egy sérült, nem megfelelő  kötöző- és / vagy teherfelvevő eszköz esetében egy meghibásodás, sérülés, súlyos-, életveszélyes, illetve nagy anyagi kárral járó eseményt idézhet elő, ezért tartjuk indokoltnak minél több ezt használó kolléga megfelelő szintű oktatását.
Időtartam: fél nap
epitoipari es kerti kisgepkezelo

Építőipari- és kerti kisgépkezelő tréning

A képzés legfőbb célja, hogy az 1993. évi XCIII. törvény a munkavédelemről 55. §.-a alapján a résztvevő a munkavégzésre átadott kisgépek biztonságos kezelését elsajátítsa.
A munkavállaló, a munkavégzés teljes időtartama alatt rendelkezzen az egészséget nem veszélyeztető- és biztonságos munkavégzés elméleti és gyakorlati ismereteivel. Ismerje meg a kapcsolódó műszaki, balesetvédelmi- és munkavédelmi szabályokat, utasításokat és információkat.
A veszélyes kisgépek használata előtt a munkáltató felelőssége, hogy a munkavállaló által kezelt kisgépek biztonságos használatáról elméleti és gyakorlati oktatásban részesítse.
További jogszabályok:
10/2016. (IV. 5.) NGM rendelet a munkaeszközök és használatuk biztonsági és egészségügyi követelményeinek minimális szintjéről 23-24. és 37. § alapján 4/2002. (II.20.) az építési munkahelyeken és az építési folyamatok során megvalósítandó minimális munkavédelmi követelményekről szóló SzCsM-EüM együttes rendelet melléklet III. fejezet 9.1. pontja alapján.
Egy oktatás keretében 8 géptípus választható. Pl. Motorfűrész, láncfűrész (fadöntésre nem jogosít), elektromos kéziszerszámok, fűkasza, szegélynyíró, bozótvágó, ágnyeső, lombfúvó és szívó, rotációs kapa, permetezőgép, (kézi) fűnyíró (- a 2654 Önjáró fűnyíró és fűkasza nem tartozik ide – ez esetben KAV vizsga szükséges!), lapvibrátor, bontókalapács, mobil betonkeverő, stb.
Képzésünket vállalatához kihelyezett formában, személyesen  szervezzük! Kérje árajánlatunkat!
Időtartam: 1 nap
Young,Engineer,With,Laptop,In,Hands

Haladó PLC programozási ismeretek Siemens S7-1200 vezérlő használatával, TIA portal környezetben

A képzésben résztvevők megismerik a haladó szintű  PLC programozást TIA portal környezetben, Siemens S7-1200 vezérlőn. Képessé válnak bonyolultabb PLC programok írására, módosítására, a programok letöltésére, monitorozására, különböző paraméterek beállítására és hálózatok konfigurálására. A kialakított gyakorló berendezéseken különböző feladatok megoldása során elsajátítják a vezérlők integrált programozását, a hibakeresés és a hibaelhárítás technikáját. A képzés pontos ütemezése megtekinthető a FONTOS TUDNI részben!
159.900 Ft
Időtartam: 5 alkalom
kezi hajtasu darukezelo

Kézi hajtású darukezelői ismeretek

A képzést sikeresen elvégző, szakszerűen és biztonságosan tudja kezelni a meghatározott emelőszerkezetet. Ismeri azok típusait, hatékonyan mozgatja vele a szükséges terhet. Szükség szerint együttműködik az irányító kollégával. 47/1999. (VIII. 4.) GM rendelet előírja, hogy „Emelőszerkezet kezelő: aki az emelőszerkezetet jogosult működtetni, és erre a feladatra megbízták.” „A kézi hajtású daru kezelői igazolvány legalább 5 órás elméleti és 3 órás gyakorlati követelményeket magában foglaló tanfolyam sikeres elvégzése (vizsga) után adható ki.” „A kézi hajtású darukezelői igazolvány egyúttal a teher felerősítésére – kötözésére – is jogosít.”   Képzésünket vállalatához kihelyezett formában, személyesen szervezzük! Ennek igényléséhez oldalunkon lejjebb görgetve kérje árajánlatunkat!
Időtartam: 1 nap
koteltechnika

Kötéltechnikai önmentő képzés, emelőgépekkel munkát végzők számára

A tanfolyam elvégzésének célja, hogy a magasban rekedt személy az ön- és társmentő rendszerek használatát biztonságosan elsajátítsa. A 47/1999. (VIII. 4.) GM rendelet, az „Emelőgép Biztonsági Szabályzat kiadásáról „ rendelkezik a személytartóban tartózkodó személyek önmentési tevékenységéről. Minden munkavállalónak és vállalkozónak, aki emelőgépekkel dolgozik, vagy ilyen munkát irányít szükséges ezen elméleti és gyakorlati ismeretekkel rendelkeznie. (Pl.: építőipar, filmipar, szórakoztatóipar, raktározás, logisztika.) A mentés, önmentés gyakoroltatása (akár első, akár ismétlő jelleggel) a munkavállalók biztonságos munkavégzéséhez és az esetlegesen balesetet szenvedett kolléga magasból történő lementéséhez feltétlenül szükséges. A mentéshez, önmentéshez szükséges eszközök megvásárlása ehhez nem elegendő és nem véletlen, hogy jogszabály írja elő azt, hogy időszakonként a mentést, önmentést gyakorolni / gyakoroltatni kell. Az előírás nem csak személyemelőkre, kosaras emelőkre hanem magasemelésű targoncákra és mindazon emelőgépekre érvényes, ahol munkavállalót magasba emelik, vagy magasban dolgozik. A képzés kiegészül a napi szintű felszerelés vizsgálattal is, hiszen jelenleg a felhasználó munkatárs kötelezettsége lenne, a napi szintű felszerelés vizsgálat, amire sok esetben nincsen felkészítve, kioktatva. Előfordul, hogy az időszakos felülvizsgálati időköz, túl tág teret enged egy adott probléma tartós fennállásának. Mivel a leesés elleni egyéni védőeszközök esetében egy meghibásodás, sérülés is súlyos-, életveszélyes állapotot eredményezhet, ezért tartjuk indokoltnak ennek oktatását is.
Időtartam: 1 nap

PLC programozási alapismeretek Siemens S7-1200 vezérlő használatával, TIA portal környezetben

A képzésben résztvevők megismerik a PLC programozás alapjait, a logikai vezérlők működését és felépítését, TIA portal környezetben, Siemens S7-1200 vezérlőn. Képessé válnak PLC programok írására, módosítására, a programok letöltésére, monitorozására, különböző paraméterek beállítására. A kialakított gyakorló berendezéseken különböző feladatok megoldása során elsajátítják a vezérlők programozását, a hibakeresés és hibaelhárítás technikáját. A képzés pontos ütemezése megtekinthető a FONTOS TUDNI részben!
139.900 Ft
Időtartam: 5 alkalom

Pneumatikai alapismeretek

A képzés keretein belül a résztvevő megismeri a pneumatikus rendszerek elvi kialakításának alapjait, szerkezeti felépítésének legjellemzőbb fajtáit, üzemeltetési lehetőségeit, ezáltal képessé válik alapvető karbantartási és hibaelhárítási feladatok ellátására. A termelő / gyártó vállalatok  számos területén megtalálható pneumatikus rendszerek kezelői számára, gyakorlatban is használható ismereteket érint a tanfolyam. Az oktatási alkalmak felsorolása a „Fontos tudni” pontban olvasható.
95.000 Ft
Időtartam: 4 alkalom

Tűzvédelmi képzés- és szakvizsga („1”-es szakág)

A cél, olyan munkavállalók kiképzése, akik tevékenységük során, ismerik és betartják a vonatkozó tűz- és balesetvédelmi rendeleteket, szabályokat. 1) Hegesztők és az építőipari tevékenység során nyílt lánggal járó munkát végzők   A 45/2011. (XII.7.) BM rendelet előírja, hogy 1§ (1) A rendelet 1. mellékletében meghatározott foglalkozási ágak illetve munkakörök szerinti tevékenységet csak érvényes tűzvédelmi szakvizsgával rendelkező személy végezhet. (2) Szakvizsgával kell rendelkeznie annak a vezetőnek is aki e meghatározott tevékenységet végzők munkáját közvetlenül irányítja. A sikeres szakvizsga letételéről az oktatásszervező oklevelet ad ki, ami a vizsga napjától számított 5 évig érvényes. Az oklevél érvényességének lejárta esetén ismételt tanfolyam és szakvizsga tehető. Amennyiben több szakvizsgára is jelentkezik, egy adott időpontban és helyszínen, úgy a képzés díját (8.000,- Ft) csak egyszer kell megfizetnie, a jegyzet és a vizsga költsége ugyanakkor annyiszor kerül kiszámlázásra, ahány szakvizsgát tesz. Tekintse meg elérhető szakvizsgáinkat weboldalunkon, illetve a „Fontos tudni” menüpont alatt!  Az IWS Solutions Kft. regisztrációs száma a tűzvédelmi szakvizsgákra oktatásszervezőként: sz001/1-2-3-14/13/2023
21.000 Ft
Időtartam: 1 nap
tuzvedelmi szakvizsga 14

Tűzvédelmi képzés- és szakvizsga („14”-es szakág)

A cél, olyan munkavállalók kiképzése, akik tevékenységük során, ismerik és betartják a vonatkozó tűz- és balesetvédelmi rendeleteket, szabályokat. 14) Erősáramú berendezések időszakos felülvizsgálatát végzők A 45/2011. (XII.7.) BM rendelet előírja, hogy 1§ (1) A rendelet 1. mellékletében meghatározott foglalkozási ágak illetve munkakörök szerinti tevékenységet csak érvényes tűzvédelmi szakvizsgával rendelkező személy végezhet. (2) Szakvizsgával kell rendelkeznie annak a vezetőnek is aki e meghatározott tevékenységet végzők munkáját közvetlenül irányítja. A sikeres szakvizsga letételéről az oktatásszervező oklevelet ad ki, ami a vizsga napjától számított 5 évig érvényes. Az oklevél érvényességének lejárta esetén ismételt tanfolyam és szakvizsga tehető. Amennyiben több szakvizsgára is jelentkezik, egy adott időpontban és helyszínen, úgy a képzés díját (8.000,- Ft) csak egyszer kell megfizetnie, a jegyzet és a vizsga költsége ugyanakkor annyiszor kerül kiszámlázásra, ahány szakvizsgát tesz. Tekintse meg elérhető szakvizsgáinkat weboldalunkon, illetve a „Fontos tudni” menüpont alatt!  Az IWS Solutions Kft. regisztrációs száma a tűzvédelmi szakvizsgákra oktatásszervezőként: sz001/1-2-3-14/13/2023
21.000 Ft
Időtartam: 1 nap
Corrosive,Chemical,Symbols,On,A,Black,Chemical,Tank,,Dangerous,Products

Tűzvédelmi képzés- és szakvizsga („2”-es szakág)

A cél, olyan munkavállalók kiképzése, akik tevékenységük során, ismerik és betartják a vonatkozó tűz- és balesetvédelmi rendeleteket, szabályokat. 2) Az Országos Tűzvédelmi Szabályzat szerint fokozottan tűz- vagy robbanásveszélyes osztályba tartozó anyagoknak bármely időpontban 300 kg tömegmennyiséget meghaladó mennyiségű tárolását vagy 100 kg tömegmennyiséget meghaladó mennyiségű ipari vagy szolgáltatás körébe tartozó feldolgozását, technológiai felhasználását végzők   A 45/2011. (XII.7.) BM rendelet előírja, hogy 1§ (1) A rendelet 1. mellékletében meghatározott foglalkozási ágak illetve munkakörök szerinti tevékenységet csak érvényes tűzvédelmi szakvizsgával rendelkező személy végezhet. (2) Szakvizsgával kell rendelkeznie annak a vezetőnek is aki e meghatározott tevékenységet végzők munkáját közvetlenül irányítja. A sikeres szakvizsga letételéről az oktatásszervező oklevelet ad ki, ami a vizsga napjától számított 5 évig érvényes. Az oklevél érvényességének lejárta esetén ismételt tanfolyam és szakvizsga tehető. Amennyiben több szakvizsgára is jelentkezik, egy adott időpontban és helyszínen, úgy a képzés díját (8.000,- Ft) csak egyszer kell megfizetnie, a jegyzet és a vizsga költsége ugyanakkor annyiszor kerül kiszámlázásra, ahány szakvizsgát tesz. Tekintse meg elérhető szakvizsgáinkat weboldalunkon, illetve a „Fontos tudni” menüpont alatt!  Az IWS Solutions Kft. regisztrációs száma a tűzvédelmi szakvizsgákra oktatásszervezőként: sz001/1-2-3-14/13/2023
21.000 Ft
Időtartam: 1 nap
tuzvedelmi szakvizsga 3

Tűzvédelmi képzés- és szakvizsga („3”-as szakág)

A cél, olyan munkavállalók kiképzése, akik tevékenységük során, ismerik és betartják a vonatkozó tűz- és balesetvédelmi rendeleteket, szabályokat. 3) Éghető gáz lefejtését, töltését, kiszolgálást, továbbá autógáz kiszolgálását végzők A 45/2011. (XII.7.) BM rendelet előírja, hogy 1§ (1) A rendelet 1. mellékletében meghatározott foglalkozási ágak illetve munkakörök szerinti tevékenységet csak érvényes tűzvédelmi szakvizsgával rendelkező személy végezhet. (2) Szakvizsgával kell rendelkeznie annak a vezetőnek is aki e meghatározott tevékenységet végzők munkáját közvetlenül irányítja. A sikeres szakvizsga letételéről az oktatásszervező oklevelet ad ki, ami a vizsga napjától számított 5 évig érvényes. Az oklevél érvényességének lejárta esetén ismételt tanfolyam és szakvizsga tehető. Amennyiben több szakvizsgára is jelentkezik, egy adott időpontban és helyszínen, úgy a képzés díját (8.000,- Ft) csak egyszer kell megfizetnie, a jegyzet és a vizsga költsége ugyanakkor annyiszor kerül kiszámlázásra, ahány szakvizsgát tesz. Tekintse meg elérhető szakvizsgáinkat weboldalunkon, illetve a „Fontos tudni” menüpont alatt!  Az IWS Solutions Kft. regisztrációs száma a tűzvédelmi szakvizsgákra oktatásszervezőként: sz001/1-2-3-14/13/2023
21.000 Ft
Időtartam: 1 nap
Továbbiak betöltése...

Emelőgépeknél alkalmazott kötöző- és teherfelvevő eszközök ellenőrzése

A tréning legfontosabb célja, hogy  a kötöző tevékenységet ellátó munkavállaló(k), esetleg emelőgép kezelő(k), minden egyes használat előtt képesek legyenek önállóan és szakszerűen megvizsgálni az alkalmazni kívánt kötöző- és teherfelvevő eszközöket. Azon munkavállalók esetében, akik napi szinten használják ezeket, legalább műszakonként illetve minden egyes használat előtt el kell tudni dönteni az adott kötöző- és teherfelvevő eszközről, hogy az megfelelő, biztonságos műszaki állapotú-e. Egy sérült, nem megfelelő  kötöző- és / vagy teherfelvevő eszköz esetében egy meghibásodás, sérülés, súlyos-, életveszélyes, illetve nagy anyagi kárral járó eseményt idézhet elő, ezért tartjuk indokoltnak minél több ezt használó kolléga megfelelő szintű oktatását.
Időtartam: fél nap

Építőipari- és kerti kisgépkezelő tréning

A képzés legfőbb célja, hogy az 1993. évi XCIII. törvény a munkavédelemről 55. §.-a alapján a résztvevő a munkavégzésre átadott kisgépek biztonságos kezelését elsajátítsa.
A munkavállaló, a munkavégzés teljes időtartama alatt rendelkezzen az egészséget nem veszélyeztető- és biztonságos munkavégzés elméleti és gyakorlati ismereteivel. Ismerje meg a kapcsolódó műszaki, balesetvédelmi- és munkavédelmi szabályokat, utasításokat és információkat.
A veszélyes kisgépek használata előtt a munkáltató felelőssége, hogy a munkavállaló által kezelt kisgépek biztonságos használatáról elméleti és gyakorlati oktatásban részesítse.
További jogszabályok:
10/2016. (IV. 5.) NGM rendelet a munkaeszközök és használatuk biztonsági és egészségügyi követelményeinek minimális szintjéről 23-24. és 37. § alapján 4/2002. (II.20.) az építési munkahelyeken és az építési folyamatok során megvalósítandó minimális munkavédelmi követelményekről szóló SzCsM-EüM együttes rendelet melléklet III. fejezet 9.1. pontja alapján.
Egy oktatás keretében 8 géptípus választható. Pl. Motorfűrész, láncfűrész (fadöntésre nem jogosít), elektromos kéziszerszámok, fűkasza, szegélynyíró, bozótvágó, ágnyeső, lombfúvó és szívó, rotációs kapa, permetezőgép, (kézi) fűnyíró (- a 2654 Önjáró fűnyíró és fűkasza nem tartozik ide – ez esetben KAV vizsga szükséges!), lapvibrátor, bontókalapács, mobil betonkeverő, stb.
Képzésünket vállalatához kihelyezett formában, személyesen  szervezzük! Kérje árajánlatunkat!
Időtartam: 1 nap

Haladó PLC programozási ismeretek Siemens S7-1200 vezérlő használatával, TIA portal környezetben

A képzésben résztvevők megismerik a haladó szintű  PLC programozást TIA portal környezetben, Siemens S7-1200 vezérlőn. Képessé válnak bonyolultabb PLC programok írására, módosítására, a programok letöltésére, monitorozására, különböző paraméterek beállítására és hálózatok konfigurálására. A kialakított gyakorló berendezéseken különböző feladatok megoldása során elsajátítják a vezérlők integrált programozását, a hibakeresés és a hibaelhárítás technikáját. A képzés pontos ütemezése megtekinthető a FONTOS TUDNI részben!
159.900 Ft
Időtartam: 5 alkalom

Kézi hajtású darukezelői ismeretek

A képzést sikeresen elvégző, szakszerűen és biztonságosan tudja kezelni a meghatározott emelőszerkezetet. Ismeri azok típusait, hatékonyan mozgatja vele a szükséges terhet. Szükség szerint együttműködik az irányító kollégával. 47/1999. (VIII. 4.) GM rendelet előírja, hogy „Emelőszerkezet kezelő: aki az emelőszerkezetet jogosult működtetni, és erre a feladatra megbízták.” „A kézi hajtású daru kezelői igazolvány legalább 5 órás elméleti és 3 órás gyakorlati követelményeket magában foglaló tanfolyam sikeres elvégzése (vizsga) után adható ki.” „A kézi hajtású darukezelői igazolvány egyúttal a teher felerősítésére – kötözésére – is jogosít.”   Képzésünket vállalatához kihelyezett formában, személyesen szervezzük! Ennek igényléséhez oldalunkon lejjebb görgetve kérje árajánlatunkat!
Időtartam: 1 nap

Kötéltechnikai önmentő képzés, emelőgépekkel munkát végzők számára

A tanfolyam elvégzésének célja, hogy a magasban rekedt személy az ön- és társmentő rendszerek használatát biztonságosan elsajátítsa. A 47/1999. (VIII. 4.) GM rendelet, az „Emelőgép Biztonsági Szabályzat kiadásáról „ rendelkezik a személytartóban tartózkodó személyek önmentési tevékenységéről. Minden munkavállalónak és vállalkozónak, aki emelőgépekkel dolgozik, vagy ilyen munkát irányít szükséges ezen elméleti és gyakorlati ismeretekkel rendelkeznie. (Pl.: építőipar, filmipar, szórakoztatóipar, raktározás, logisztika.) A mentés, önmentés gyakoroltatása (akár első, akár ismétlő jelleggel) a munkavállalók biztonságos munkavégzéséhez és az esetlegesen balesetet szenvedett kolléga magasból történő lementéséhez feltétlenül szükséges. A mentéshez, önmentéshez szükséges eszközök megvásárlása ehhez nem elegendő és nem véletlen, hogy jogszabály írja elő azt, hogy időszakonként a mentést, önmentést gyakorolni / gyakoroltatni kell. Az előírás nem csak személyemelőkre, kosaras emelőkre hanem magasemelésű targoncákra és mindazon emelőgépekre érvényes, ahol munkavállalót magasba emelik, vagy magasban dolgozik. A képzés kiegészül a napi szintű felszerelés vizsgálattal is, hiszen jelenleg a felhasználó munkatárs kötelezettsége lenne, a napi szintű felszerelés vizsgálat, amire sok esetben nincsen felkészítve, kioktatva. Előfordul, hogy az időszakos felülvizsgálati időköz, túl tág teret enged egy adott probléma tartós fennállásának. Mivel a leesés elleni egyéni védőeszközök esetében egy meghibásodás, sérülés is súlyos-, életveszélyes állapotot eredményezhet, ezért tartjuk indokoltnak ennek oktatását is.
Időtartam: 1 nap

PLC programozási alapismeretek Siemens S7-1200 vezérlő használatával, TIA portal környezetben

A képzésben résztvevők megismerik a PLC programozás alapjait, a logikai vezérlők működését és felépítését, TIA portal környezetben, Siemens S7-1200 vezérlőn. Képessé válnak PLC programok írására, módosítására, a programok letöltésére, monitorozására, különböző paraméterek beállítására. A kialakított gyakorló berendezéseken különböző feladatok megoldása során elsajátítják a vezérlők programozását, a hibakeresés és hibaelhárítás technikáját. A képzés pontos ütemezése megtekinthető a FONTOS TUDNI részben!
139.900 Ft
Időtartam: 5 alkalom

Pneumatikai alapismeretek

A képzés keretein belül a résztvevő megismeri a pneumatikus rendszerek elvi kialakításának alapjait, szerkezeti felépítésének legjellemzőbb fajtáit, üzemeltetési lehetőségeit, ezáltal képessé válik alapvető karbantartási és hibaelhárítási feladatok ellátására. A termelő / gyártó vállalatok  számos területén megtalálható pneumatikus rendszerek kezelői számára, gyakorlatban is használható ismereteket érint a tanfolyam. Az oktatási alkalmak felsorolása a „Fontos tudni” pontban olvasható.
95.000 Ft
Időtartam: 4 alkalom

Tűzvédelmi képzés- és szakvizsga („1”-es szakág)

A cél, olyan munkavállalók kiképzése, akik tevékenységük során, ismerik és betartják a vonatkozó tűz- és balesetvédelmi rendeleteket, szabályokat. 1) Hegesztők és az építőipari tevékenység során nyílt lánggal járó munkát végzők   A 45/2011. (XII.7.) BM rendelet előírja, hogy 1§ (1) A rendelet 1. mellékletében meghatározott foglalkozási ágak illetve munkakörök szerinti tevékenységet csak érvényes tűzvédelmi szakvizsgával rendelkező személy végezhet. (2) Szakvizsgával kell rendelkeznie annak a vezetőnek is aki e meghatározott tevékenységet végzők munkáját közvetlenül irányítja. A sikeres szakvizsga letételéről az oktatásszervező oklevelet ad ki, ami a vizsga napjától számított 5 évig érvényes. Az oklevél érvényességének lejárta esetén ismételt tanfolyam és szakvizsga tehető. Amennyiben több szakvizsgára is jelentkezik, egy adott időpontban és helyszínen, úgy a képzés díját (8.000,- Ft) csak egyszer kell megfizetnie, a jegyzet és a vizsga költsége ugyanakkor annyiszor kerül kiszámlázásra, ahány szakvizsgát tesz. Tekintse meg elérhető szakvizsgáinkat weboldalunkon, illetve a „Fontos tudni” menüpont alatt!  Az IWS Solutions Kft. regisztrációs száma a tűzvédelmi szakvizsgákra oktatásszervezőként: sz001/1-2-3-14/13/2023
21.000 Ft
Időtartam: 1 nap

Tűzvédelmi képzés- és szakvizsga („14”-es szakág)

A cél, olyan munkavállalók kiképzése, akik tevékenységük során, ismerik és betartják a vonatkozó tűz- és balesetvédelmi rendeleteket, szabályokat. 14) Erősáramú berendezések időszakos felülvizsgálatát végzők A 45/2011. (XII.7.) BM rendelet előírja, hogy 1§ (1) A rendelet 1. mellékletében meghatározott foglalkozási ágak illetve munkakörök szerinti tevékenységet csak érvényes tűzvédelmi szakvizsgával rendelkező személy végezhet. (2) Szakvizsgával kell rendelkeznie annak a vezetőnek is aki e meghatározott tevékenységet végzők munkáját közvetlenül irányítja. A sikeres szakvizsga letételéről az oktatásszervező oklevelet ad ki, ami a vizsga napjától számított 5 évig érvényes. Az oklevél érvényességének lejárta esetén ismételt tanfolyam és szakvizsga tehető. Amennyiben több szakvizsgára is jelentkezik, egy adott időpontban és helyszínen, úgy a képzés díját (8.000,- Ft) csak egyszer kell megfizetnie, a jegyzet és a vizsga költsége ugyanakkor annyiszor kerül kiszámlázásra, ahány szakvizsgát tesz. Tekintse meg elérhető szakvizsgáinkat weboldalunkon, illetve a „Fontos tudni” menüpont alatt!  Az IWS Solutions Kft. regisztrációs száma a tűzvédelmi szakvizsgákra oktatásszervezőként: sz001/1-2-3-14/13/2023
21.000 Ft
Időtartam: 1 nap

Tűzvédelmi képzés- és szakvizsga („2”-es szakág)

A cél, olyan munkavállalók kiképzése, akik tevékenységük során, ismerik és betartják a vonatkozó tűz- és balesetvédelmi rendeleteket, szabályokat. 2) Az Országos Tűzvédelmi Szabályzat szerint fokozottan tűz- vagy robbanásveszélyes osztályba tartozó anyagoknak bármely időpontban 300 kg tömegmennyiséget meghaladó mennyiségű tárolását vagy 100 kg tömegmennyiséget meghaladó mennyiségű ipari vagy szolgáltatás körébe tartozó feldolgozását, technológiai felhasználását végzők   A 45/2011. (XII.7.) BM rendelet előírja, hogy 1§ (1) A rendelet 1. mellékletében meghatározott foglalkozási ágak illetve munkakörök szerinti tevékenységet csak érvényes tűzvédelmi szakvizsgával rendelkező személy végezhet. (2) Szakvizsgával kell rendelkeznie annak a vezetőnek is aki e meghatározott tevékenységet végzők munkáját közvetlenül irányítja. A sikeres szakvizsga letételéről az oktatásszervező oklevelet ad ki, ami a vizsga napjától számított 5 évig érvényes. Az oklevél érvényességének lejárta esetén ismételt tanfolyam és szakvizsga tehető. Amennyiben több szakvizsgára is jelentkezik, egy adott időpontban és helyszínen, úgy a képzés díját (8.000,- Ft) csak egyszer kell megfizetnie, a jegyzet és a vizsga költsége ugyanakkor annyiszor kerül kiszámlázásra, ahány szakvizsgát tesz. Tekintse meg elérhető szakvizsgáinkat weboldalunkon, illetve a „Fontos tudni” menüpont alatt!  Az IWS Solutions Kft. regisztrációs száma a tűzvédelmi szakvizsgákra oktatásszervezőként: sz001/1-2-3-14/13/2023
21.000 Ft
Időtartam: 1 nap

Tűzvédelmi képzés- és szakvizsga („3”-as szakág)

A cél, olyan munkavállalók kiképzése, akik tevékenységük során, ismerik és betartják a vonatkozó tűz- és balesetvédelmi rendeleteket, szabályokat. 3) Éghető gáz lefejtését, töltését, kiszolgálást, továbbá autógáz kiszolgálását végzők A 45/2011. (XII.7.) BM rendelet előírja, hogy 1§ (1) A rendelet 1. mellékletében meghatározott foglalkozási ágak illetve munkakörök szerinti tevékenységet csak érvényes tűzvédelmi szakvizsgával rendelkező személy végezhet. (2) Szakvizsgával kell rendelkeznie annak a vezetőnek is aki e meghatározott tevékenységet végzők munkáját közvetlenül irányítja. A sikeres szakvizsga letételéről az oktatásszervező oklevelet ad ki, ami a vizsga napjától számított 5 évig érvényes. Az oklevél érvényességének lejárta esetén ismételt tanfolyam és szakvizsga tehető. Amennyiben több szakvizsgára is jelentkezik, egy adott időpontban és helyszínen, úgy a képzés díját (8.000,- Ft) csak egyszer kell megfizetnie, a jegyzet és a vizsga költsége ugyanakkor annyiszor kerül kiszámlázásra, ahány szakvizsgát tesz. Tekintse meg elérhető szakvizsgáinkat weboldalunkon, illetve a „Fontos tudni” menüpont alatt!  Az IWS Solutions Kft. regisztrációs száma a tűzvédelmi szakvizsgákra oktatásszervezőként: sz001/1-2-3-14/13/2023
21.000 Ft
Időtartam: 1 nap
Továbbiak betöltése...

Egyedi ajánlatkérés

Ajánlatkérés