Kommunikációs tréning és vezetői ismeretek

Serious,Businessman,Training,Speaker,Coach,Wear,Suit,Give,Presentation,At

Képzés leírása

Hogyan kommunikáljunk hatékonyan? Hogyan érhetjük el a céljainkat erőszakmentes kommunikációval? Milyen kommunikációs eszköztárra van szüksége egy vezetőnek? Értjük vagy félreértjük egymást?

A képzés célja, hogy a résztvevők felismerjék, milyen csapdái vannak a kommunikációnak, valamint azt is, hogyan kerülhetik ki ezeket. Tudatosítják magukban saját kommunikációs stílusukat, felismerik, hogy saját viselkedésüknek milyen hatása van másokra, emellett elsajátítanak olyan technikákat, melyek segítik mindennapi kommunikációjukat.

A kommunikáció mellett vezetői ismereteket is szereznek.

Képzésünket vállalatához kihelyezett formában, személyesen vagy online szervezzük! Ennek igényléséhez oldalunkon lejjebb görgetve kérje árajánlatunkat!

Tematika

  • Kommunikációs stílusok: agresszív /passzív /asszertív kommunikáció
  • Az agresszív és passzív kommunikációs stílusok hatása a másik félre
  • Saját kommunikációs stílusunk tudatosítása
  • Mitől lehet eredményes a kommunikációnk?
  • Kommunikációs zajok /
  • Hogyan értjük félre egymást?
  • Asszertivitás a gyakorlatban
  • Aktív figyelem a kommunikációs partnerre
  • Hogyan kérdezzünk?
  • Önérvényesítés asszertívan
  • Érvelés
  • Különböző szempontok egyeztetése
  • Együttműködés más szervezeti egységekkel
  • Információ átadás / információáramlás
  • Asszertív kommunikáció nem csak személyesen: email/telefon/online meeting
  • Vezetői stílusok, saját stílus beazonosítása, az egyes stílusok alkalmazási lehetőségei
  • Helyzetfüggő vezetés, személyre/csapatra szabott kommunikáció
  • Vezetői asszertivitás
  • Motiválás, delegálás
  • A visszajelzés kommunikációs módszerei
  • Kommunikáció krízis- és válsághelyzetben
  • A coach típusú vezető támogatási eszközei

Gyakorlatorientált, intenzív képzési tevékenység, előadások, esettanulmányok és azok feldolgozása, csoportmunka, csoportonkénti prezentáció, írásos tananyag valamint egyéni felkészülés.

A képzés nem vizsgaköteles, igény esetén részvételi igazolást állítunk ki a résztvevőknek.

Nem igényel végzettséget.

Mindazoknak, akiknek az életében és munkájában (akár vezetőknek, de nem kizárólag) fontos szerepe van a kommunikációnak, és mindenkinek, aki szeretne eredményesebben kommunikálni másokkal.

Ezt a képzést csak kihelyezett formában szervezzük. Kérje ajánlatunkat!

Ajánlatkérés

Képzéseinket kihelyezett formában is megszervezzük, akár teljes mértékben vállalatra szabva. Amennyiben kihelyezett képzést szeretne, kérjen ajánlatot!

Kapcsolattartók

Elsődleges

Kérjük, először nála érdeklődjön!

Molnár Fruzsina
Tréning menedzser
Készségfejlesztés, Információbiztonság, Munkavédelem

Másodlagos

Amennyiben az elsődleges kapcsolattartót nem éri el.

por 1024×1024
Pór Valéria
Tréning menedzser
Élelmiszeripar, Lean, Six sigma, Autóipar

Kapcsolódó képzéseink

Tekintse meg és válasszon hamarosan induló képzéseink közül!

Exchanging,Ideas.,Shot,Of,A,Group,Of,Coworkers,Talking,Together

Team coaching

A gyorsan változó környezetünkben kritikus pont, hogy a közös cél elérése érdekében egy munkacsoport hatékony teamként legyen képes működni. A team coaching során az együttműködés megteremtése és fenntartása kerül a középpontba, mely lehetővé teszi a csapatok számára problémáik azonosítását és a fenntartható megoldások kialakítását és beépítését a mindennapi működésükbe. Képzésünket vállalatához kihelyezett formában, személyesen vagy online szervezzük! Ennek igényléséhez oldalunkon lejjebb görgetve kérje árajánlatunkat!
Időtartam: 1 folyamat 6-8 alkalomból áll
VCA SCC kepzes es vizsga VOL

Emelőgép-ügyintéző szakmai képzés

  Az Emelőgép-ügyintéző képzés célja olyan szakember képzése, aki a nemzetgazdaság valamennyi ágazatában alkalmazható kompetenciákkal rendelkezik az üzemeltető tevékenységi területén működő emelőgépek körében az üzemeltető munkáltató által ráruházott üzemeltetői feladatok végrehajtásában. Elősegíti a munkahelyi balesetek megelőzését, valamint az emelőgépek váratlan meghibásodásából adódó munkabalesetek, vagy személyi sérüléssel nem, csak anyagi kárral járó kvázibalesetek és termeléskiesések költségnövelő hatásának csökkentését. Gondoskodik, hogy az emelőgépek biztonságos üzemeltetésére vonatkozó jogszabályi előírásokban, a nemzeti szabványokban és az emelőgép dokumentációban, illetve az üzemeltető belső szabályzatában előírtak a megbízatása területén maradéktalanul végrehajtásra kerüljenek. A szakképesítéssel rendelkező képes:
  • Együttműködni munkahelyi vezetőivel, szakembereivel, munkavállalókkal, külső szakértőkkel, karbantartókkal stb. annak érdekében, hogy az emelőgépekkel végzett tevékenységgel összefüggő kockázatok minimális szintet érjenek el.
  • Közreműködni az üzemeltető munkáltató munkavédelmi feladatainak megvalósításában;
  • Gondoskodni az emelőgép üzembe helyezésének megszervezéséről, a teherfüggesztő eszközök használatba vételéről, rendeltetésszerű használatáról, biztonságos állapotának megőrzéséről, az időszakos vizsgálatról és a karbantartás szakszerű és rendszeres elvégeztetéséről.
  • Nyilvántartani és megőrizni az emelőgép, a teherfüggesztő eszköz minden okmányát az emelőgép, illetőleg a teherfüggesztő eszköz kiselejtezéséig, különösen az időszakos vizsgálatok eredményeit, dokumentálását, a karbantartási munkák, a fődarab-, a kötél-, a horog- és a lánccserék előírás szerinti bizonylatait, tanúsítványait, emelőgép naplóit, szerelői nyilatkozatot.
  • Naprakészen vezetni az emelőgép, a teherfüggesztő eszköz üzemeltetési dokumentációját, nyilvántartását és azokat az emelőgép selejtezéséig megőrizni.
  • Biztosítani, hogy az emelőgép a gépdirektíva [16/2008 (VIII. 30.) NFGM rendelet] szerinti használati utasítása – az emelőgép kiselejtezéséig – az üzemeltető rendelkezésére álljon, valamint biztosítja, hogy az emelőgép rendeltetésszerű használatának leírása az emelőgép kezelő számára biztosítva legyen.
  • Gondoskodik az emelőgép, valamint a teherfüggesztő eszköz rendeltetésszerű használatáról, illetőleg használaton kívül, előírás szerinti tárolásáról.
  • Ütemezni és ellenőrizni az emelőgépek, teherfüggesztékek időszakos vizsgálatait, illetve ellenőrzi az időszakos vizsgálatok eredményét és azoknak ismeretében megszervezi a szükséges javításokat, adott esetben intézkedik az emelőgép üzemének felfüggesztéséről. Az időszakos vizsgálatokhoz, valamint a javítások idejére megszervezi az emelőgép üzemeltetésének felfüggesztését. Intézkedni arról, hogy az emelőgép kezelő a vonatkozó jogszabály szerint képesített személy legyen, az emelés irányító és a kötöző a munkájához szükséges ismereteket elsajátítsa.
  • Az emelőgéppel kapcsolatos üzemeltetői tapasztalatokat és üzembiztonsággal kapcsolatos eseményeket írásban rögzíteni vagy rögzíttetni emelőgép naplóban, és megszervezni e feljegyzések megőrzését.
  • A rendelet által megszabott időszakos vizsgálatokat elvégezni/elvégeztetni és arról vizsgálati jegyzőkönyvet készíteni, illetve a mások által készített jegyzőkönyveket értékelni. Az időszakos vizsgálatokról készített jegyzőkönyvekben feltárt hiányosságok felszámolására az üzemeltető felé intézkedési javaslattal élni.
  • A hatáskörébe utalt emelőgépekkel összefüggő feladatok megoldására javaslatokat, szerződéstervezeteket készíteni, és közvetíteni a munkáltatók és a munkavállalók felé a munkahelyi egészségmegőrzés értékrendszerét
145.000 Ft
Időtartam: 3 hónap
Portrait,Of,A,Happy,Young,Beautiful,Female,Engineer,Wearing,White

Auditálási ismeretek és technikák gyakorlati képzés
/ ISO 9001 – IATF 16949 – VDA 6.3 szerint

Belső auditorok, beszállító auditorok, független tanúsító auditorok gyakorlati képzése ISO 9001, IATF 16949, és VDA 6.3 szerint a megbízó által biztosított szervezetnél (saját szervezet, beszállító, potenciális beszállító, kihelyezett folyamat…stb), a megbízó által meghatározott időtartamban, és mélységben. Az alábbi tematika abban az esetben hajtható végre az alábbi időtartamban, amennyiben a résztvevők rendelkeznek a vonatkozó szabványkövetelmények és minőségügyi eszközök ismeretével. Amennyiben nem, akkor előtte javasolt elvégezni egy 3 napos minőségügyi eszközök összefoglalása képzést és ISO 9001 esetén egy 2 napos, IATF 16949 esetén egy 3 napos, VDA 6.3 esetén egy 3 napos tréninget, kiegészítve egy 1 napos ISO 19011 képzéssel. Előképzettség nélkül ISO 9001 auditnál 3+2+1 nap, IATF 16949 auditnál 3+3+1 nap, VDA 6.3 auditnál 3+3+1 nap, mindhárom szerinti auditnál 3+3+3+1 nap. A gyakorlati audit során a közös felkészülést követően egy folyamatot vagy folyamatelemet az oktató auditál példaként, majd minden hallgató oktatói felügyelettel auditál egy vagy több folyamatot vagy folyamatelemet. A kiértékelést közösen végzik a hallgatók az oktató irányításával. A tréning felhasználható a képzésen, továbbképzésen túl, kötelező (release, belső, potenciális beszállító, beszállító, rendszer, folyamat vagy termék) auditok, belső (reklamációt elemző, vevői látogatásra, felkészítő) audit végrehajtására.

Egyedi ajánlatkérés

Ajánlatkérés